پرتو بلاگ

زمان مصاحبه دكتری تخصصی دو پردیس دانشگاه تهران

زمان مصاحبه دكتری تخصصی دو پردیس دانشگاه تهران

تاریخ برگزاری مصاحبه مجازی پذیرش دانشجوی دكتری تخصصی در پردیس های بین المللی كیش و ارس دانشگاه تهران برای سال تحصیلی 1400-1399 مشخص شد.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، برمبنای اعلام دانشگاه تهران، متقاضیان شرکت کننده در آزمون های اختصاصی دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد که بوسیله شیوه نامه اختصاصی در پردیس های بین المللی ارس و کیش ثبت نام الکترونیکی نموده اند، می توانند در زمان مشخص و اعلام شده در مصاحبه مجازی حضور پیدا کنند.
بر طبق برنامه ریزی های انجام شده، مصاحبه الکترونیکی متقاضیان پردیس بین المللی ارس از تاریخ ۱۵ تا۲۰ مهرماه سال ۹۹ انجام می شود و متقاضیان پردیس بین المللی کیش نیز از تاریخ ۱۹ تا ۲۳ مهرماه سال ۹۹ مصاحبه الکترونیکی خودرا انجام می دهند.
اطلاع رسانی به متقاضیان فوق منحصرا بوسیله سایت معاونت آموزشی دانشگاه تهران صورت می پذیرد و داوطلبان می توانند برای کسب اطلاع از زمان و مکان برگزاری مصاحبه به سایت پردیس بین المللی ارس به آدرس aras.ut.ac.ir و پردیس بین المللی کیش Kish.ut.ac.ir مراجعه کنند.
تمامی داوطلبان موظف می باشند در تاریخ های مقرر نسبت به ثبت نام الکترونیکی در سایت مذکور اقدام نمایند و با در دست داشتن تاییدیه ثبت نام الکترونیکی برای انجام مصاحبه به پردیس ذیربط مراجعه نمایند. در غیر این صورت از انجام مصاحبه محروم خواهند شد.
به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا؛ ثبت نام الکترونیکی متقاضیان دکتری بدون آزمون دو پردیس بین المللی ارس و کیش دانشگاه تهران برای سال تحصیلی از روز چهارشنبه ۱۵ مرداد ماه آغاز شد و تا ۱۴ شهریور ماه ادامه داشت.
منبع:

1399/07/14
13:33:04
5.0 / 5
952
تگهای خبر: الكترونیك , دانشگاه , سایت
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog