پرتو بلاگ

مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون ارشد دانشگاه شاهد امروز اختتام می یابد

مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون ارشد دانشگاه شاهد امروز اختتام می یابد

پرتوبلاگ: مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان رشته های بدون آزمون استعدادهای درخشان كارشناسی ارشد سال 99 دانشگاه شاهد امروز یكشنبه 27 مهر ماه اختتام می پذیرد.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، دانشگاه شاهد بر طبق بخشنامه ششم بهمن پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان دوره کارشناسی ارشد وزارت علوم از بین دانشجویان و دانش آموختگان ممتاز و مستعد دوره کارشناسی پیوسته این دانشگاه و سایر دانشگاه ها بر طبق شرایط اعلام شده این دانشگاه دانشجو می پذیرد که اسامی این پذیرفته شدگان بعد از بررسی مدارک علمی، پژوهشی، انجام مصاحبه و بررسی صلاحیت های عمومی در دوره روزانه کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ اعلام گردید.
بر این اساس زمان و نحوه ثبت نام مشروط پذیرفته شدگان دوره روزانه مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته بدون آزمون (استعداد درخشان) سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشگاه شاهد، پذیرفته شدگان تا اختتام وقت امروز یکشنبه ۲۷ مهر فرصت دارند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
کارنامه تحصیلی (تائید شده دانشگاه محل تحصیل) دوره کارشناسی تا اختتام ترم هشتم تحصیلی به تفکیک ترم های تحصیلی که در آن تعداد واحد، معدل ترم و معدل کل درج شده باشد، اسکن گواهی فراغت از تحصیل (درصورت فارغ التحصیلی) یا گواهی اعلام تعداد واحدهای گذرانده و معدل کل تا اختتام ترم هشتم تحصیلی و اعلام فراغت از تحصیل تا تاریخ ۳۱ شهریور، اسکن تمام صفحات شناسنامه، اسکن کارت ملی و اسکن اصل حکم کارگزینی (در صورت اشتغال) همچون مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان فوق است.
دانشجویان دوره روزانه و شبانه کارشناسی پیوسته دانشگاه شاهد و سایر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ورودی بهمن ۹۴(به شرط فارغ التحصیلی تا بهمن ۹۸) و ورودی های مهر و بهمن ۹۵(به شرط دانش آموختگی تا ۳۱ شهریور ۹۹) می توانستند در این دوره ثبت نام کنند.
همین طور دانشجویان دوره کارشناسی که تا اختتام نیمسال ششم تحصیلی سه چهارم از واحدهای درسی کل دوره را گذرانده و به لحاظ میانگین کل جزء ۱۵ درصد دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند و حداکثر طی هشت نیم سال دانش آموخته شوند، می توانستنداز جمله متقاضیان پذیرش بدون آزمون دانشگاه شاهد باشند. همین طور محدودیتی برای دانشجویانی که تا اختتام نیم سال ششم تحصیلی سه چهارم واحدهای درسی کل را گذرانده و جزء ۱۰ درصد برتر بعدی، رتبه های پس از ۱۵ درصد باشند نیز برای ثبت نام در فراخوان فوق وجود نداشت.
بر طبق شرایط اعلام شده برای ثبت نام در دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه شاهد متقاضیان ثبت نام در این دوره موظف بودند حداکثر سه رشته گرایش مورد علاقه در دوره کارشناسی ارشد را به ترتیب اولویت مشخص کنند و درخواست متقاضیان فقط در اولویت هایی بررسی گردید که در فرم تقاضا و زمان ثبت نام اینترنتی انتخاب نموده باشند و عدم حضور در مراحل بررسی صلاحیت های عمومی که از طرف دانشگاه اعلام گردد، به منزله انصراف متقاضی تلقی شد.
منبع:

1399/07/27
21:13:10
5.0 / 5
780
تگهای خبر: اینترنت , پژوهش , دانشگاه
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog