پرتو بلاگ

آغاز تكمیل فرم خود اظهاری داوطلبان آزمون استخدامی

آغاز تكمیل فرم خود اظهاری داوطلبان آزمون استخدامی

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز تکمیل فرم خود اظهاری تمامی داوطلبان هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرائی کشور سال 99 از امروز خبر داد و اظهار داشت: این آزمون در ایام پنج شنبه و جمعه 11 و 12 دی ماه انجام می شود.


فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا، ضمن اعلام این مطلب اظهار نمود: بمنظور ارائه خدمات به آن دسته از متقاضیان هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرائی کشور که گرفتار بیماری کرونا شده اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری و یا در منزل قرنطینه هستند) سازمان سنجش با هماهنگی وزارت بهداشت تدابیر ویژه ای اتخاذ نموده است.
وی اشاره کرد: بر این اساس متقاضیانی که علایم بیماری آنها از تاریخ ۲۹ آذر به صورت قطعی تایید شده است از سوم تا چهارم دی می توانستند با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان (بخش آزمون استخدامی متمرکز اجرایی) فرم خوداظهاری را تکمیل کرده و گواهی در خصوص داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش در خصوص مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری کنند.
ایشان سپس اشاره کرد: متقاضیانی که این فرم را تکمیل کنند بر طبق دستورالعمل های وزارت بهداشت از سایر متقاضیان جدا شده و آزمون آنها در یکی از بیمارستان های تعیین شده فقط در شهرهای محل آزمون به همراه سایر داوطلبان مبتلا به بیماری کرونا برگزار می شود.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اشاره کرد: همه متقاضیان آزمون فوق لازم است از امروز سه شنبه مورخ ۹ دی به سامانه خوداظهاری بیماری کرونا به آدرس https: //salamat.gov.ir مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری، اقدام نمایند. بدیهی است اطلاعات متقاضیان تکمیل کننده فرم مذکور نزد وزارت بهداشت محفوظ است.
وی اشاره کرد: کارت ورود به جلسه هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرائی کشور از روز دوشنبه ۸ دی قابل دریافت است و مهلت دریافت کارت تا فردا چهارشنبه ۱۰ دی ادامه دارد.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرائی کشور در امتداد جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرائی در ۲۴۰ شغل برای جذب و استخدام ۳۸۱۸۴ نفر انجام می شود.
ایشان سپس با اعلان اینکه ثبت نام جهت شرکت در آزمون فوق در تاریخ ۲۰ تا ۲۹ شهریور صورت گرفت، اعلام نمود: روز پنج شنبه ۱۱ دی ماه تعداد ۲۹۷ هزار و ۹۶ و در روز جمعه ۱۲ دی ماه نیز ۲۶۵ هزار و ۵۸۰ نفر در ۱۸۹ شهر و ۲۷۳۰ حوزه آزمون به رقابت خواهند پرداخت.
بگفته زرین؛ صدور مجوز تردد داوطلبانی که شهر محل اقامت آنها با محل برگزاری آزمون متفاوت می باشد، قرار شد پلیس راهور ناجا با فرماندهی انتظامی استانها ـ پلیس راهور و پلیس راه های کشور، هماهنگی لازم جهت پیش گیری از ثبت تخلف در رابطه با محدودیت های کرونائی و نیز همکاری در تردد و ادامه مسیر متقاضیان را انجام دهند.1399/10/09
23:45:11
5.0 / 5
571
تگهای خبر: اطلاعات , خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
پرتو بلاگ Parto Blog