پرتو بلاگ

آغاز رقابت بیشتر از ۵۶۲ هزار داوطلب آزمون استخدامی از فردا

آغاز رقابت بیشتر از ۵۶۲ هزار داوطلب آزمون استخدامی از فردا

به گزارش پرتوبلاگ هشتمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور از فردا و با رقابت ۵۶۲ هزار و ۶۷۶ داوطلب در ۱۸۹ شهر و ۲۷۳۰ حوزه برگزار می گردد.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، طبق مصوبه ۲۹ آذر سال ۹۹ ستاد ملی مدیریت کرونا، هشتمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور در جهت جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرایی در ۲۴۰ شغل برای جذب و استخدام ۳۸۱۸۴ نفر طی روزهای ۱۱ و ۱۲ دیماه در ۱۸۹ شهر و ۲۷۳۰ حوزه برگزار می گردد. بدین سان فردا پنج شنبه ۱۱ دیماه تعداد ۲۹۷ هزار و ۹۶ و در روز جمعه ۱۲ دیماه هم ۲۶۵ هزار و ۵۸۰ نفر از داوطلبان در هشتمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور به رقابت خواهند پرداخت.
داوطلبان تا آخر امروز چهارشنبه دهم دیماه فرصت دارند کارت ورود به جلسه هشتمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور دریافت نمایند داوطلبانی که وضعیت بومی بودن خویش را در بازه زمانی ۲ مهر تا ۲۹ آبان اعلام نکرده اند در زمان دریافت کارت میتوانند اطلاعات خویش را ویرایش کرده و وضعیت خویش را مشخص کنند.
طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، هماهنگی های لازم با استانداری های سراسر کشور، شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور، وزارت راه و شهرسازی، وزارت نفت، وزارت نیرو، سازمان اورژانس کشور، معاونت بهداشت وزارت بهداشت، معاونت امنیتی و انتظامی وزارت کشور، پلیس راهنمایی و رانندگی، سازمان آتش نشانی، شرکت واحد اتوبوسرانی، سازمان بهزیستی، برای برگزاری این آزمون انجام شده است.
همینطور برای حوزه های برگزاری آزمون دستورالعمل بهداشتی و ضوابط برگزاری آزمون ارسال شده و حوزه ها توجیه شده اند. نآظرین بهداشت از جانب وزارت بهداشت قبل، حین و پس از برگزاری آزمون جهت رعایت موارد بهداشتی نظارت خواهند کرد. پیشبینی های لازم برای ورودی حوزه اصلی جهت ورود داوطلبان با فاصله فیزیکی انجام شده است و چینش صندلی ها با فاصله ۱.۵ متر انجام گرفته است.1399/10/11
18:43:26
5.0 / 5
567
تگهای خبر: اطلاعات , سازمان
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
ساخت بلاگ

پرتو بلاگ Parto Blog