پرتو بلاگ

آغاز تكمیل فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون ارشد فراگیر از فردا

آغاز تكمیل فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون ارشد فراگیر از فردا

به گزارش پرتوبلاگ تکمیل فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۹ از فردا چهارشنبه ۱۵ بهمن شروع می شود.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، کارت شرکت در آزمون دوره های فراگیر مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۹ از امروز سه شنبه ۱۴ بهمن برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. بنابراین متقاضیان شرکت در آزمون، جهت شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع رسانی مذکور رجوع و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه ای و یا اطلاعات ثبت نامی از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و برپایه آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به شهر حوزه امتحانی مربوط رجوع کنند.
چنانچه کارت شرکت در آزمون متقاضی فاقد عکس است و یا چنانچه عکس روی کارت وی دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مُهر بودن، واضح نبودن عکس و یا عکس اشتباهی باشد، ضروریست ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، ۲ قطعه عکس ۴×۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نموده و مبحث را پیگیری کند در غیر این صورت فرد بعنوان متخلف تلقی و برابر مقررات باوی رفتار خواهد شد.
نماینده سازمان سنجش آموزش کشور در روز پنجشنبه مورخ ۱۶ بامداد از ساعت ۸: ۳۰ تا ۱۲: ۰۰ و پس از ظهر از ساعت ۱۴: ۰۰ تا ۱۷: ۰۰ در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد.
آزمون در روز جمعه ۱۷ بهمن ماه برگزار می گردد و هر متقاضی برای حضور در جلسه آزمون باید چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد. رد و بدل کردن این موارد در جلسه آزمون تخلف به حساب می آید. مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم عرضه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در عرضه مدارک امتحانی ماهیتاً از مصادیق تخلف و تقلب به حساب می آید و با متقاضیان متخلف برابر قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون های سراسری رسیدگی و برخورد خواهد شد.
همه متقاضیان این آزمون لازم است از فردا چهارشنبه ۱۵ بهمن به سامانه خوداظهاری بیماری کرونا به آدرس https: //salamat.gov.ir مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری، اقدام نمایند. اطلاعات متقاضیان در این سامانه نزد وزارت بهداشت محفوظ است.1399/11/14
22:46:04
0.0 / 5
527
تگهای خبر: اطلاعات , دانشگاه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
پرتو بلاگ Parto Blog