پرتو بلاگ

امروز آخرین فرصت ثبت نام تكمیل ظرفیت آزمون دستیاری

امروز آخرین فرصت ثبت نام تكمیل ظرفیت آزمون دستیاری

به گزارش پرتوبلاگ مهلت مجدد برای شرکت داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی امروز دوشنبه ۱۳ بهمن ماه آخر می یابد.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، مرحله تکمیل ظرفیت چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی برای آن دسته از داوطلبان این دوره از آزمون که در مرحله اصلی مجاز به انتخاب رشته محل بوده و در اعلام نتایج مردود اعلام شده اند یا به هر علت موفق به انجام انتخاب رشته نشده بودند، اجرا می شود.
داوطلبان آزمون دستیاری دوره چهل و هفتم برای انتخاب رشته محل جدید یا ویرایش فرم انتخاب رشته خود می توانند تا آخر وقت امروز دوشنبه ۱۳ بهمن با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.
مطابق مصوبات شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصرفین از ثبت نام به هر دلیل، از شرکت و پذیرش در آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی سال آینده (دوره ۱۸) محروم خواهند شد.
پیش از این، داوطلبان در ایام ۵ تا ۸ بهمن فرصت داشتند که در این مرحله شرکت نمایند و با عنایت به اعلام رشته محل های جدید و ظرفیت ۶۷۶ نفری پذیرش، این مهلت تا آخر وقت امروز تمدید گردید.
به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیاری تخصصی پزشکی پنجشنبه ۱۶ مرداد ۹۹ با رقابت ۱۴ هزار و ۶۷۸ نفر برگزار شد و نتایج نهایی ۱۹ مهرماه ۹۹ اعلام گردید. در این دوره از آزمون ۳ هزار و ۴۷۹ نفر پذیرفته شدند در حالیکه ظرفیت پذیرش چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیاری تخصصی پزشکی ۴ هزار و ۳۱۸ نفر اعلام شده بود.
منبع:

1399/11/14
23:32:15
0.0 / 5
544
تگهای خبر: پزشكی , سایت
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog