پرتو بلاگ

امكان ثبت نام جاماندگان كنكور فراهم گردید

امكان ثبت نام جاماندگان كنكور فراهم گردید

به گزارش پرتوبلاگ سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از امکان ثبت نام مجدد برای جاماندگان آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ در اسفند ماه اطلاع داد.


فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ در دوره های روزانه، نوبت دوم «شبانه»، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور (آموزش از طریق دور) و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و همینطور رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که در مهلت تعیین شده (از تاریخ ۱۲ تا ۲۰ بهمن ۹۹) موفق به دریافت کد سوابق تحصیلی نشده اند یا به هر علت دیگر نتوانسته اند نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام نمایند، مهلت مجدد ثبت نام برای آنها در نظر گرفته شده است.
وی تصریح کرد: داوطلبان آزمون فوق برای ثبت نام از روز یکشنبه مورخ ۱۰ تا روز چهارشنبه ۱۳ اسفند می توانند منحصراً از راه درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمود: ضمناً متقاضیانی که قبلاً در این آزمون ثبت نام کرده اند، درصورت تمایل در بازه زمانی فوق می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.
1399/11/22
11:55:05
0.0 / 5
501
تگهای خبر: اطلاعات , دانشگاه , سازمان
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog