پرتو بلاگ

مخالفت وزارت بهداشت با تعویق آزمون های اسفند ماه

مخالفت وزارت بهداشت با تعویق آزمون های اسفند ماه

به گزارش پرتوبلاگ معاونت آموزشی وزارت بهداشت با تعویق آزمون های علوم پایه و پیش کارورزی اسفند ماه مخالفت کرد.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، معاونت آموزشی وزارت بهداشت با انتشار نامه ای در پاسخ به درخواست شوراهای صنفی در خصوص تعویق آزمون های جامع علوم پایه و پیش کارورزی اعلام نمود: این معاونت تمام تلاش خویش را برای حفظ سلامت دانشجویان داشته و در صورت اعلام خطر توسط ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا بطور قطع برنامه های خویش را طبق مصوبات این ستاد تغییر خواهد داد.
اما با عنایت به رصد وضع موجود به نظر می آید با رعایت حداکثری پروتکل ها خطر شرکت در امتحان قابل توجه نیست. در همین راستا مدیریت شده است که دانشجویان جهت شرکت در امتحان حداقل مسافرت بین شهری را داشته و شیوه برگزاری با رعایت پروتکل ها باشد تا سلامت دانشجویان به بهترین شکل ممکن حفظ شود.
معاونت آموزشی وزارت بهداشت تصریح کرد: متاسفانه در دو هفته گذشته فضاسازی صورت گرفته در فضای مجازی نشان داده است که دغدغه اصلی گروهی از معترضین لغو کامل امتحان به بهانه ترس از کرونا است. ازاین رو انتظار می رود همه افراد دلسوز و دغدغه مند آموزش تلاش نمایند تا دانشجویان را توجیه نمایند که عوارض تاخیر یا حذف امتحانات جامع در این شرایط بسیار سنگین تر بوده است.
در بخشی از این نامه تاکید شده است: همه ما موظف هستیم اجرای قوانین و مقررات آموزشی را محترم بشماریم. ازاین رو اعمال تغییر در برنامه های اصلی آموزش که از ماه ها قبل تعیین شده در آخرین روزها سبب اغتشاش و بی ثباتی مدیریت آموزش و القای این مفهوم می شود که با فضاسازی می توان برنامه ها را تغییر داد. بطور قطع این پیام بسیار منفی است و نباید اجازه چنین اثرگذاری را فراهم آورد.1399/12/10
22:25:09
0.0 / 5
724
تگهای خبر: فضا , فضای مجازی
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog