پرتو بلاگ

دانشگاهی از سوریه با دانشگاه امیركبیر همكاری می كند

دانشگاهی از سوریه با دانشگاه امیركبیر همكاری می كند

یک هیات دانشگاهی از دانشگاه دولتی دمشق سوریه از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و برج فناوری این دانشگاه بازدید کردند و در زمینه همکاریهای علمی، آموزشی و تحقیقاتی با یکدیگر به گفت و گو پرداختند.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، بازدید هیات دانشگاه دولتی دمشق سوریه از دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور دکتر ابوالقاسم مسگرپور طوسی معاون بین الملل دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر امیر گل رو مدیر کل همکاریهای علمی و بین المللی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، معاونان آموزشی، پژوهشی، مدیر بین الملل، مدیر مرکز رشد و مدیر مرکز انفورماتیک دانشگاه دولتی دمشق سوریه و دو نماینده از مرکز همکاریهای اسلامی انجام شد.

دکتر امیر گل رو، مدیر کل همکاریهای علمی و بین المللی دانشگاه صنعتی امیرکبیر درباب جزئیات این جلسه اظهار داشت: در ابتدای این جلسه از طرف دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه دولتی دمشق توضیحاتی ارائه شد و موضوعات همکاری میان دو دانشگاه نیز مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: همین طور برمبنای صحبت های انجام شده مقرر است اساتید علاقمند از دو دانشگاه در حوزه های مکانیک، برق، مهندسی پزشکی و مدیریت برای فعالیت علمی و آموزشی مشخص شوند.

مدیر کل همکاریهای علمی و بین المللی دانشگاه صنعتی امیرکبیر اشاره کرد: جلسه معرفی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای دانشجویان دانشگاه دولتی دمشق نیز مقرر است به صورت مجازی برای دانشجویان کارشناسی و تحصیلات تکمیلی اجرا شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر گل رو اشاره کرد: همین طور مقرر است مدرسه تابستانی توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای دانشجویان دانشگاه دولتی دمشق اجرا شود.

وی اظهار داشت: راه اندازی و اجرای مرکز رشد با کمک دانشگاه صنعتی امیرکبیر در دانشگاه دولتی دمشق نیز از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست بود.1399/12/20
18:22:17
0.0 / 5
425
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
پرتو بلاگ Parto Blog