پرتو بلاگ

حضور دانشجویان در دانشگاه خواجه نصیر ممنوع گردید

حضور دانشجویان در دانشگاه خواجه نصیر ممنوع گردید

به گزارش پرتوبلاگ در جهت قرمز شدن وضعیت تهران، دانشگاه خواجه نصیر اعلام نمود که از امروز چهارشنبه ۱۸ فروردین، دستورالعمل های جدیدی را برای حضور دانشجویان در دانشگاه اعمال می کند.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، با عنایت به تصمیمات ستاد ملی کرونا و بر مبنای جمع بندی صورت گرفته در ستاد مقابله با کرونا در دانشگاه، از امروز تا اطلاع ثانوی، شیوه نامه های جدیدی را اعمال می کند.
به این ترتیب، بخش های اداری این دانشگاه با حضور یک سوم و امکان استفاده از دورکاری برای دو سوم طبق روال گذشته ادامه فعالیت خواهند داشت.
این دانشگاه اعلام نمود که کلیه فعالیتهای حضوری دانشگاه در بخش های آموزشی و پژوهشی با حضور دانشجویان ممنوع می باشد و صرفاً در موارد اضطراری با رعایت کامل شیوه نامه ها و تایید واحدهای آموزشی و پژوهشی مربوطه امکان حضور محدود قابل بررسی خواهد بود.
کلیه فعالیتهای مجازی دانشگاه خواجه نصیر همچون کلاس ها، جلسات دفاعیه و غیره که نیاز به حضور دانشجویان ندارد هم طبق روال برقرار است.
همچنین، کلیه جلسات در فضای مجازی قابل برگزاری است.
دانشگاه خواجه نصیر به کلیه افراد با علایم احتمالی و یا بیماری زمینه ای و شرایط خاص سفارش اکید کرده که از حضور در دانشگاه خودداری نمایند و لازم است مسئولین مربوطه همکاریهای لازم در این حوزه را داشته باشند.
منبع:

1400/01/19
23:11:50
5.0 / 5
705
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
پرتو بلاگ Parto Blog