پرتو بلاگ

امروز آخرین فرصت ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دستیار فوق تخصصی

امروز آخرین فرصت ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دستیار فوق تخصصی

مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان سی و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی که از روز  گذشته دوشنبه ۲۳ فروردین شروع شده است امروز آخر می یابد.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، جدول ظرفیت پذیرش دانشجویان بومی با اولویت مناطق محروم که نشان دهنده نیاز هر استان یا شهرستان به سهمیه بومی مناطق محروم در رشته های مختلف مورد نیاز است، از راه پایگاه اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دسترسی است.
داوطلبان با سهمیه بومی که اقدام به انتخاب کد رشته محل های مناطق محروم می کنند، لازم است علاوه بر انتخاب دانشگاه محل تحصیل، محل تعهد خود مبتنی بر استان محل تعهد را هم انتخاب کنند.
داوطلبان دارای سهمیه بومی باید توجه نمایند تنها در صورتی می توانند رشته محلی را به صورت محروم انتخاب نمایند که در جدول ظرفیت پذیرش دانشجویان بومی با اولویت مناطق محروم، استان محل تعهد آنها در رشته آنها اعلام نیاز کرده باشد. در این صورت آنها می توانند محل تحصیل را به دلخواه در تمامی دانشگاه ها اعلام شده انتخاب کنند.
به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، تعداد ۶۵۹ نفر در سی و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی ثبت نام کرده بودند که در نهایت ۵۳۴ نفر در جلسه این آزمون شرکت کردند.
نتایج سی و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی https: //www.sanjeshp.ir قرار گرفته است.

منبع:

1400/01/25
21:46:39
5.0 / 5
457
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
پرتو بلاگ Parto Blog