پرتو بلاگ

آغاز امتحانات دانشگاه آزاد از ۱۲ تیرماه

آغاز امتحانات دانشگاه آزاد از ۱۲ تیرماه

به گزارش پرتوبلاگ بر مبنای تقویم آموزشی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی، زمان برگزاری امتحانات این دانشگاه برای تمامی ورودی ها از تاریخ ۱۲ تا ۲۴ تیر ماه سال ۱۴۰۰ خواهد بود.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، بر مبنای بخشنامه ای پیش از این که توسط حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر، دکتر جواد علمایی معاون علوم، مهندسی و کشاورزی و دکتر محسن نفر معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور دستورالعملی مشترک، اصلاحیه تقویم آموزشی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ جهت دانشجویان رشته های غیرپزشکی و گروه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی را به روسای استان ها، واحدها، مراکز آموزشی و معاونت آموزش های عمومی و مهارتی این دانشگاه ابلاغ گردیده، تعداد جلسات کلاس ها برای دانشجویان رشته های غیرپزشکی ۱۶ هفته(جلسه) و برای دانشجویان گروه پزشکی و دامپزشکی ۱۷ هفته(جلسه) خواهد بود.
در این بخشنامه آمده است با عنایت به تاخیر در شروع کلاس های درسی دانشجویان ورودی جدید در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹، واحدها و مراکز دانشگاهی موظف به تشکیل کلاس ها به منظور تکمیل تعداد جلسات تا پیش از امتحانات هستند.
در خصوص کلاس های مشترک ورودی های قبل ۹۹ با پذیرفته شدگان جدید در نیمسال اول هم تقویم آموزشی (پایان کلاس و امتحانات) ورودی های ۹۹ ملاک قرار می گیرد و بر مبنای آن برنامه ریزی و اقدام می شود.
پایان کلاس های رشته های غیرپزشکی این دانشگاه روز ۳ تیر ماه سالجاری و آخر کلاس های رشته های پزشکی هم ۱۰ تیر ماه اعلام شده است.1400/01/31
13:08:58
5.0 / 5
441
تگهای خبر: پزشكی , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
پرتو بلاگ Parto Blog