پرتو بلاگ

تمدید زمان ثبت نام آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد

تمدید زمان ثبت نام آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد

زمان ثبت نام آزمون استخدامی برای جذب فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر در دستگاهها اجرائی کشور تمدید گردید.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، مهلت ثبت نام آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر که از روز سه شنبه ۲۴ فروردین ماه سال جاری بوسیله سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس http: //sanjesh.org/ شروع شده بود و قرار بود امروز سه شنبه مورخ ۳۱ این ماه اختتام یابد، تمدید گردید.
بر این اساس و با بیان سازمان سنجش آموزش کشور، این مهلت تمدید گردید و متقاضیان تا ۵ اردیبهشت ماه سال جاری می توانند نسبت به به ثبت نام یا ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود در آزمون فوق اقدام نمایند.
داوطلبان ضرورت دارد با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام که بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور انتشار یافته است، در صورت واجد شرایط بودن برای ثبت نام اقدام نمایند.
سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نموده است که باتوجه به مجوز های صادره و در امتداد اجرای بند (ج) ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه، آزمون استخدامی برای جذب فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر در دستگاهها اجرائی برگزار می شود.
اطلاعات مربوط به زمان برگزاری آزمون و سایر اطلاعات تکمیلی در دفترچه راهنمای ثبت نام، همزمان با شروع ثبت نام در سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است.
1400/02/02
13:15:46
5.0 / 5
409
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
پرتو بلاگ Parto Blog