پرتو بلاگ

امشب آخرین فرصت انتخاب رشته آزمون دكتری و ثبت نام بدون آزمون دكتری دانشگاه آزاد

امشب آخرین فرصت انتخاب رشته آزمون دكتری و ثبت نام بدون آزمون دكتری دانشگاه آزاد

به گزارش پرتوبلاگ مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری تخصصی و همینطور ثبت نام بدون آزمون مقطع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد امشب تمام می شود.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، مهلت انتخاب رشته دوره دکتری تخصصی سال ۱۴۰۰دانشگاه آزاد برای داوطلبانی که در آزمون سراسری دوره دکتری تخصصی سازمان سنجش آموزش کشور شرکت کرده اند و همینطور ثبت نام بدون آزمون ویژه استعدادهای درخشان این مقطع، ساعت ۲۴ امشب تمام می شود.
داوطلبان آزمون دکتری تخصصی که برپایه کارنامه صادره از جانب سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی شده اند، می توانند تا آخر امشب با رفتن به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و درصورت دایر بودن رشته گرایش مورد تقاضای ایشان در دانشگاه آزاد اسلامی از راه سامانه مذکور انتخاب رشته کنند.
همچنین متقاضیان ثبت نام بدون آزمون ویژه استعدادهای درخشان این مقطع بعد از مطالعه دفترچه راهنما و در صورت داشتن شرایط ابتدا نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام و سپس با ورود به سامانه نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته محل های درخواستی اقدام نمایند.
داوطلبان لازم است بعد از انتخاب رشته محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت نام خویش را تهیه و تا زمان اعلام نتایج نزد خود حفظ کنند.

منبع:

1400/02/14
21:29:13
5.0 / 5
563
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
پرتو بلاگ Parto Blog