پرتو بلاگ

اصلاحات دفترچه آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان منتشر گردید

اصلاحات دفترچه آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان منتشر گردید

سازمان سنجش آموزش کشور درباره اصلاحات و اضافه شدن شغل محل های جدید به دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون استخدامی سال ۱۴۰۰ ویژه فرزندان شهید و فرزندان جانبازان، اطلاعیه داد.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، در اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور آمده است: پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ ۱۹ فروردین و اطلاعیه های اصلاحی بعدیبا توجه به اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص اضافه شدن شغل محل های جدید به دفترچه راهنمای مذکور، ضمن اعلام اصلاحات در دفترچه راهنما به اطلاع متقاضیان این آزمون می رساند، به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا امروز (۱۲ اردیبهشت) برای ثبت نام اقدام نکرده اند، ترتیبی اتخاذ شده که بتوانند تا روز جمعه مورخ ۱۷ این ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
لذا لزوم دارد که متقاضیان در مهلت در نظر گرفته شده و بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org رجوع و با عنایت به رشته و مقطع تحصیلی خود نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
ضمناً با عنایت به شغل محل های جدید اعلام شده مقرر گردید امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد شود. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش کد شغل محل انتخابی خود اقدام نمایند.
با توجه به عادی نشدن شرایط انتشار بیماری کرونا، تعیین زمان برگزاری این آزمون منوط به تصمیم ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا خواهد بود. بنابراین به محض مشخص شدن تاریخ برگزاری آزمون از راه درگاه اطلاع رسانی این سازمان متعاقباً به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.1400/02/15
10:42:30
5.0 / 5
550
تگهای خبر: اطلاعات , سازمان
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog