پرتو بلاگ

اعلام آمار نهایی داوطلبان ارشد ۱۴۰۰

اعلام آمار نهایی داوطلبان ارشد ۱۴۰۰

پرتوبلاگ: سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از 635 هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی آگاهی داد.


فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: باتوجه به مصوبه جلسه کمیته های تخصصی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا برای تعویق زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ و باتوجه به تعویق صورت گرفته در این آزمون، امکان ویرایش اطلاعات برای افرادی که قبلا در این آزمون ثبت نام کرده اند، برقرار شد.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلان اینکه تعداد ۶۳۵ هزار و ۱۱۲ داوطلب در آزمون فوق ثبت نام کردند، اشاره کرد: اطلاعات ثبت نامی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ از روز سه شنبه، ۲۱ اردیبهشت بر روی سایت این سازمان قرار گرفت و متقاضیان تا اختتام روز شنبه، ۲۵ اردیبهشت ماه جاری می توانستند نسبت به مشاهده و کنترل مجدد اطلاعات ثبت نامی خود اقدام و در صورت تمایل، نسبت به ویرایش آنها اقدام نمایند.
زرین آمیزی اظهار داشت: متقاضیان ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت نام اتباع غیر ایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه رزمندگان و ایثارگران (مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون که در درگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار داشت)، در صورتیکه دارای شرایط مذکور بودند، می توانستند حداکثر در دو رشته امتحانی (طبق ضوابط از رشته های امتحانی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام) متقاضی ثبت نام در این آزمون شوند.
وی با اعلان اینکه ثبت نام در آزمون کارشناسی سال ۱۴۰۰ جریمه ۱۲۰ هزار تومانی نداشت، اظهار نمود: بمنظور مساعدت و همراهی با متقاضیانی که قبلاً در مهلت مقرر موفق به ثبت نام در آزمون نشده بودند، ترتیبی اتخاذ شده که آنها نیز در بازه زمانی فوق، بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و اصلاحیه آن، بتوانند نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند.
زرین آمیزی اشاره کرد: برمبنای تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ در تاریخ های ۶، ۷ و ۸ مرداد ماه سال جاری برگزار می شود.
منبع:

1400/02/28
14:01:24
5.0 / 5
693
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
پرتو بلاگ Parto Blog