پرتو بلاگ

مهلت ثبت نام مصاحبه پذیرفته شدگان دكتری دانشگاه علامه تمدید گردید

مهلت ثبت نام مصاحبه پذیرفته شدگان دكتری دانشگاه علامه تمدید گردید

به گزارش پرتوبلاگ مهلت ثبت نام و شرکت پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰ دانشگاه علامه طباطبایی تا فردا تمدید گردید.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری دانشگاه علامه طباطبایی که از روز سه شنبه ۱۹ خرداد شروع شده است تا فردا پنج شنبه ششم این ماه ادامه دارد. داوطلبان بعد از پذیرش نهایی و قبولی در دوره دکتری این دانشگاه، پیش از آزمون جامع ملزم به عرضه مدرک زبان معتبر حسب مصوبات شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه هستند. در صورت عرضه و بارگذاری مدرک زبان معتبر در هنگام ثبت نام از امتیاز آن باتوجه به دستورالعمل های موجود و با تشخیص کمیته مصاحبه کننده برخوردار خواهند شد.
برمبنای اعلام دانشگاه علامه طباطبایی ثبت نام و مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰ این دانشگاه بصورت آنلاین (برخط) و در امتداد ارتقای کیفیت آموزشی و بمنظور سنجش عملی و بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی داوطلبان تصویری است.
داوطلبان می توانند برپایه کد رشته هایی که از سوی سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه معرفی شده اند، می توانند با مراجعه به سایت آزمون دانشگاه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و برمبنای اعلام دانشگاه این زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد.
پذیرفته شدگان مرد باید از لحاظ خدمت وظیفه عمومی شرایط مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰ را دارا باشند و مصاحبه از متقاضیان رشته بیمه به زبان انگلیسی صورت خواهد گرفت.
مصاحبه بصورت آنلاین(برخط) و تصویری مطابق زمانبندی اعلام شده در کارت آزمون برگزار می گردد و داوطلبان موظفند بصورت آنلاین(برخط) و تصویری در روز و ساعت تعیین شده حضور یابند. داوطلبان در طول مدت مصاحبه ملزم به حضور بصورت آنلاین( برخط) و تصویری است و مجاز به قطع تصویر بدون اجازه رئیس هیات مصاحبه کننده نیستند.
درصورتیکه داوطلب نخواهد و یا نتواند ارتباط به شیوه آن لاین (برخط) و تصویری را برای مصاحبه برقرار کند، به منزله غیبت و انصراف از مصاحبه تلقی می شود.
در صورت قطع شدن ارتباط آنلاین (برخط) و تصویری، داوطلب ملزم به برقراری مجدد ارتباط حداکثر ظرف مدت ۲ دقیقه می باشند. در غیر این صورت به منزله انصراف از مصاحبه تلقی می شود. همینطور داوطلب موظف به قرار گرفتن در محیطی است که تصویر ایشان بصورت واضح برای کمیته مصاحبه کننده قابل رویت باشد.
داوطلب موظف است قبل از شرکت در مصاحبه دکتری نسبت به کنترل وضعیت صدا و تصویر خود در سامانه دانشگاه طبق دستورالعمل و اطلاعیه های بعدی معاونت آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی اقدام نماید. هر گونه حضور فرد دیگری در کنار داوطلب در زمان مصاحبه و مداخله در مصاحبه تخلف محسوب شده و برابر قوانین و مقررات رفتار خواهد شد.
امتیاز بررسی سوابق علمی و مصاحبه شیوه آموزشی - پژوهشی ۵۰ است که ۲۰ امتیاز مربوط به آموزشی وپژوهشی، ۳۰ امتیاز به مصاحبه اختصاص داده شده است.
با توجه به این که تنها مرجع رسمی اطلاع رسانی درباب شرایط ثبت نام مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰ معاونت آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی است، داوطلبان باید اطلاعات را بوسیله سایت دانشگاه به آدرس https: //www.atu.ac.ir/ پیگیری و نکات اعلام شده را به دقت مطالعه و مطابق تاریخ های اعلام شده نسبت به ثبت نام و حضور در مصاحبه بصورت آنلاین(برخط) و تصویری اقدام نمایند.
منبع:

1400/03/07
23:45:20
5.0 / 5
589
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
پرتو بلاگ Parto Blog