پرتو بلاگ

آغاز مصاحبه آزمون نیمه متمركز دكتری دانشگاه شریف از فردا

آغاز مصاحبه آزمون نیمه متمركز دكتری دانشگاه شریف از فردا

به گزارش پرتوبلاگ بنا بر اعلام قبلی دانشگاه صنعتی شریف، مصاحـبه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰ تمامی دانشکده ها و گروه های فنی و مهندسی، مدیریت و اقتصاد، شیمی، فیزیک و علوم ریاضی این دانشگاه، طی روزهای شنبه و یکشنبه، ۲۲ و ۲۳ خرداد سالجاری صورت خواهد گرفت.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، زمان برگزاری آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰ پژوهشکده علوم و فناوری نانو این دانشگاه روز دوشنبه ۲۴ خرداد ماه سال ۱۴۰۰ خواهد بود.
دانشگاه صنعتی شریف تصریح کرد که در تمامی دانشکده ها و مراکز این دانشگاه، مصاحبه به صورت مجازی است و امکان مصاحبه به صورت حضوری وجود ندارد.
به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، دانشگاه صنعتی شریف اعلام نموده است که در جهت تحقق رسالت خود در خصوص تربیت متخصصین و محققین مورد نیاز کشور و گسترش مرزهای دانش و فناوری از بین داوطلبان معرفی شده از جانب سازمان سنجش آموزش کشور و برپایه مصوبات شورایعالی برنامه ریزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه برای سال ۱۴۰۰ در رشته های مهندسی عمران، مهندسی صنایع، ریاضی، علوم کامپیوتر، شیمی، فیزیک، مهندسی برق، مهندسی شیمی، مهندسی نفت، مهندسی مواد، مهندسی مکانیک، مهندسی دریا، مهندسی هسته ای، مهندسی سیستمهای انرژی، مهندسی کامپیوتر، مهندسی هوافضا، فلسفه علم، نانوفناوری، مدیریت، و علوم اقتصادی دانشجو می پذیرد.1400/03/22
21:48:35
5.0 / 5
561
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog