پرتو بلاگ

فارغ التحصیلی زنی كه از ۶ سالگی معتاد بود!

فارغ التحصیلی زنی كه از ۶ سالگی معتاد بود!

به گزارش پرتوبلاگ یک زن آمریکایی با وجود سال ها اعتیاد، بزودی از یکی از بهترین دانشگاه های جهان یعنی دانشگاه واشنگتن فارغ التحصیل می شود.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، این زن که الان ۴۸ ساله است، در سن ۶ سالگی به ماریجوآنا اعتیاد داشت و بعدها در سن ۲۳ سالگی کاملا به هروئین اعتیاد پیدا کرد.
اما او موفق شد زندگی خویش را مدیریت کند و به صورت کامل زندگی خویش را بازسازی کند و به چند دهه اعتیاد غلبه کند و تحصیل خود در دانشگاه را به سرانجام برساند.
"جینی برتون" بزودی از دانشگاه واشنگتن سیاتل فارغ التحصیل می شود. او که سه دوره به زندان ایالتی افتاد و با بی خانمان ها زندگی می کرد، در رشته علوم سیاسی تحصیل خویش را تمام می کند.
وی چندی قبل عکسی از دوران اعتیاد و زمان فعلی خود منتشر نمود و نوشت: این عکس در زمان اعتیاد من در سال ۲۰۰۵ میلادی است و حالا بعد از یک دهه بعد، من با کلاه و روپوش فارغ التحصیلی هستم.
جینی برتون می گوید: من هیچ گاه حتی فکرش را هم نمیکردم که زندگی من به وضع امروز تبدیل گردد. وی که هم اکنون مادر سه فرزند است، تحصیل خویش را از سال ۲۰۱۷ میلادی شروع کرد و هیچ گاه به گذشته نگاه نکرد.
وی در یک پست جداگانه در فضای مجازی اعلام نمود که داستان زندگی خویش را تنها به این هدف با دیگران به اشتراک گذشته است که به همه بگوید: "همواره امید وجود دارد"
وی افزود: میتوان اعتیاد را متوقف کرد و اگر اشتیاق خود به منظور زندگی را از دست داده اید، می توانید راهی جدید به منظور زندگی پیدا کنید.1400/03/24
22:59:11
5.0 / 5
732
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
ساخت بلاگ

پرتو بلاگ Parto Blog