پرتو بلاگ

دفترچه راهنمای آزمون استخدامی دانشگاه ها برای بار چهارم اصلاح گردید

دفترچه راهنمای آزمون استخدامی دانشگاه ها برای بار چهارم اصلاح گردید

پرتوبلاگ: دفترچه راهنمای آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزشی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سال 1400 برای بار چهارم اصلاح گردید.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمود: «پیرو اطلاعیه های مورخ ۲۲، ۲۴ و ۲۶ خرداد و باتوجه به اعلام وزارت علوم در خصوص اعلام اصلاحات ذیل در دفترچه راهنما، به اطلاع متقاضیان این آزمون می رساند بمنظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا تاریخ ۲۷ خرداد برای ثبت نام اقدام نکرده اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا روز شنبه ۲۹ خرداد ماه جاری نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
پس متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت درنظرگرفته شده و بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به آدرس http: //sanjesh.org/ مراجعه و باتوجه به رشته و مقطع تحصیلی خود نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
ضمنا باتوجه به اصلاحات اعلام شده قرار شد امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد شود. بر این اساس آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ ۲۹ خرداد نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.
اصلاحات مربوط به دانشگاه صنعتی امیرکبیر:
رشته تحصیلی علم اطلاعات و دانش شناسی گرایش مدیریت اطلاعات (کد 34384) با مقطع فوق لیسانس به شرایط احراز کد شغل محل (10841) (شغل کارشناس برنامه ریزی 1) اضافه می شود.
رشته تحصیلی مهندسی فناوری اطلاعات تمامی گرایش ها (کد 31766) با مقطع فوق لیسانس به شرایط احراز کد شغل محل (10845) (شغل کارشناس شبکه) افزوده شد.»
از ۱۹۶۰ نفر نیروی انسانی که جذب خواهند شد، ۱۶۹۳ نفر سهمیه دانشگاه ها، ۱۴۸ نفر سهمیه موسسات آموزشی و پژوهشی، ۱۱۹ نفر سهمیه پارک های علم و فناوری هستند و حوزه ستادی وزارت علوم هم در این آزمون فاقد سهمیه است.
کارکنان قراردادی شاغل در دانشگاه ها و موسسات وابسته نیز می توانند در این آزمون شرکت نمایند و میزان سنوات آنان در زمان ثبت نام به حداکثر سن اضافه خواهد شد و افراد بومی شهرستان ها در زمان ثبت نام، باید نسبت به بارگذاری فرم استشهاد محل سکونت بمنظور محاسبه امتیاز بومی گزینی در سامانه ثبت نام اقدام نمایند.
آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزشی پژوهشی و پارک های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در روز جمعه مورخ ۲۲ مرداد برگزار می شود.
منبع:

1400/03/27
23:21:39
5.0 / 5
435
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
پرتو بلاگ Parto Blog