پرتو بلاگ

دفترچه سؤالات كنكور هنر منتشر گردید

دفترچه سؤالات كنكور هنر منتشر گردید

پرتوبلاگ: دفترچه سؤالات آزمون سراسری سال 1400 برای گروه آزمایشی هنر بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰، بمنظور دسترسی هرچه سریع تر داوطلبان به سؤالات گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان های خارجی می توانند بعد از آزمون سؤالات را بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور ببینند.
دفترچه های آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ برای گروه آزمایشی هنر نیز امروز چهارشنبه ۹ تیر ماه جاری بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.
آزمون عملی برای رشته های هنر در مرداد ماه ۱۴۰۰ برگزار می شود و متقاضیان لازم است برای اطلاع از جزییات برگزاری آزمون عملی، زمان پرینت کارت ورود به جلسه و آدرس محل برگزاری آزمون رشته های مندرج در جدول انتشار یافته در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاعیه ای که در روز چهارشنبه ۲۳ تیر در درگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار داده می شود، مراجعه کنند.
متقاضیانی مجاز به شرکت در آزمون عملی خواهند بود که اولا نسبت به پرداخت هزینه برگزاری آزمون عملی در بازه زمانی اعلام شده اقدام نموده و ثانیاً در جلسه آزمون گروه آزمایشی هنر که در امروز چهارشنبه مورخ ۹ تیر برگزاری شد، موظف به حضور بودند.
کنکور گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی در بامداد روز پنجشنبه ۱۰ تیرماه، کنکور گروه آزمایشی علوم انسانی در بامداد روز پنجشنبه ۱۰ تیرماه، کنکور گروه آزمایشی علوم تجربی در بامداد روز جمعه ۱۱ تیرماه و کنکور گروه آزمایشی زبان های خارجی در بامداد روز شنبه ۱۲ تیرماه برگزار می گردد.
همین طور سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمود: در جهت بهبود و ارتقاء کیفی حوزه های برگزاری آزمون، نیاز به نظرات داوطلبان بعنوان معتبرترین منبع ستاندن داده و اطلاعات برای ارزیابی حوزه ها دارد. براین اساس داوطلبان نسبت به تکمیل پرسشنامه نظرسنجی اقدام نمایند.
منبع:

1400/04/09
18:48:06
5.0 / 5
685
تگهای خبر: اطلاعات , سازمان , سایت , هزینه
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
ساخت بلاگ

پرتو بلاگ Parto Blog