پرتو بلاگ

شروع تكمیل فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون ارشد ۱۴۰۰

شروع تكمیل فرم خوداظهاری داوطلبان آزمون ارشد ۱۴۰۰

مهلت تکمیل فرم خود اظهاری داوطلبان مبتلا به کرونا که در آزمون کارشناسی ارشد 1400 ثبت نام کرده اند، بوسیله سایت سازمان سنجش آموزش کشور شروع شد.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ در نوبت بامداد روزهای چهارشنبه ۶، پنجشنبه ۷ و جمعه ۸ مرداد ماه سال ۱۴۰۰ برگزار می گردد و کارت ورود به جلسه داوطلبان نیز از سوم مرداد بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.
سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نموده است که بمنظور ارائه خدمات به آن دسته از متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ که مبتلا به کرونا شده اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری و یا در منزل قرنطینه هستند) این سازمان با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر ویژه ای اتخاذ نموده است.
بر این اساس متقاضیانی که علایم بیماری آنها از تاریخ ۲۵ تیر بصورت قطعی تایید شده، لازم است از امروز دوشنبه مورخ ۲۸ تا چهارشنبه ۳۰ تیرماه با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان (بخش آزمون کارشناسی ارشد) فرم خوداظهاری را تکمیل نموده و گواهی در خصوص داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش در خصوص مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری نمایند.
متقاضیانی که این فرم را تکمیل نمایند بر طبق دستورالعمل های وزارت بهداشت از سایر متقاضیان جدا شده و آزمون آنها در یکی از بیمارستان های تعیین شده فقط در شهرهای محل آزمون به همراه سایر متقاضیان مبتلا به بیماری کرونا برگزار می شود.
سازمان سنجش تاکید کرد؛با توجه به این که این سازمان اطلاعات متقاضیان آزمون را جهت بررسی در سامانه ماسک به وزارت بهداشت ارسال می کند، درصورتی که متقاضی در بازه زمانی مذکور گرفتار بیماری کرونا شده باشد و موضوع را در سامانه خوداظهاری اعلام نماید، اطلاعات وی از وزارت بهداشت گرفتن خواهد شد. براین اساس انتظار دارد متقاضیان نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری سازمان سنجش اقدام لازم را به عمل آورند تا برنامه ریزی لازم در زمان مناسب برای تعیین حوزه امتحانی آنها به عمل آید.1400/04/28
19:43:05
5.0 / 5
559
تگهای خبر: اطلاعات , پزشكی , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
پرتو بلاگ Parto Blog