پرتو بلاگ

برگزاری نخستین آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران با همكاری دانشگاه پیام نور

برگزاری نخستین آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران با همكاری دانشگاه پیام نور

به گزارش پرتوبلاگ رئیس مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور اظهار داشت: نخستین دوره آزمون زبان عمومی (UTEPT) دانشگاه تهران با همکاری دانشگاه پیام نور در روز چهارشنبه ۲۰ مردادماه ۱۴۰۰ برگزار می شود.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، دکتر معصومه حسینی عنوان کرد: این آزمون با عنایت به تجهیزات و گستردگی کشوری دانشگاه پیام نور، در مراکز و واحدهای منتخب این دانشگاه (به جز استانهای قم و خراسان جنوبی) به صورت حضوری و مجازی برگزار می شود.
وی با عنوان این که ظرفیت ثبت نام در مراکز و واحدهای مجری با عنایت به شرایط خاص کرونا محدود است، اظهار داشت: زمان شروع ثبت نام از امروز ۲۸ تیرماه تا ۱۵ مردادماه بوده و داوطلبان می توانند از راه پورتال پیام نور- مرکز سنجش و آزمون به آدرس http: //regazmoon.pnu.ac.ir/ برای ثبت نام که به صورت صرفاً الکترونیکی است، اقدام نمایند.
رئیس مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور، زمان دریافت کارت آزمون را از ۱۸ لغایت ۲۰ مردادماه اعلام نمود و در مورد هزینه ثبت نام اظهار داشت: هزینه ثبت نام در این دوره آزمون، یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال است که به صورت الکترونیکی در هنگام ثبت نام از راه سامانه فوق قابل پرداخت بوده و داوطلبان توجه داشته باشند که به هیچ وجه مبلغ ثبت نام به صورت دستی و از راه شعب پرداخت نگردد. (وجه پرداختی در صورت انصراف یا عدم پذیرش مسترد نمی گردد).
دکتر حسینی همینطور عنوان کرد: ساعت شروع آزمون ۹ بامداد می باشد و داوطلبان شرکت کننده در آزمون می بایست حداقل یک ساعت پیش از شروع آزمون در محل مربوط حضور بهم رسانند.
وی افزود: آزمون با رعایت کلیه اصول بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی که به تأیید مرکز بهداشت و درمان رسیده است، برگزار می شود. استفاده از ماسک توسط داوطلبان الزامی است و عدم رعایت کلیه مقررات و ضوابط بهداشتی اعلامی از قبل و در طول برگزاری آزمون از جانب داوطلبان، باعث محرومیت ایشان از حضور و یا ادامه حضور در آزمون خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، او در آخر اظهار داشت: داوطلبان می توانند بعد از مطالعه دقیق این اطلاعیه، در صورت بروز مشکل در فرایند ثبت نام، با ارسال پیام از راه ایمیل markazazmoon@pnu.ac.ir و یا با شماره تلفن: ۲۲۴۵۸۲۹۷-۰۲۱ (همه روزه از ۸: ۰۰ تا ۱۳: ۰۰ از تاریخ ۱۶ مرداد ۱۴۰۰) تماس حاصل نمایند.
منبع:

1400/04/30
11:19:25
5.0 / 5
641
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog