پرتو بلاگ

شروع توزیع كارت آزمون ارشد

شروع توزیع كارت آزمون ارشد

پرتوبلاگ: کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 از اکنون بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قابل دسترسی و دریافت است.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ حاوی اطلاعات ثبت نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون متقاضیان از امروز یکشنبه سوم مرداد بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org قرار گرفت.
متقاضیان لازم است بر طبق مشخصات شناسنامه ای(نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد) و مشخصات ثبت نامی(شماره پرونده و کد رهگیری) نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند. جهت شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همین طور اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی است.
آن دسته از متقاضیانی که علاوه بر کدرشته امتحانی اصلی متقاضی شرکت در رشته امتحانی دوم(رشته شناور) نیز بوده اند، باید کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی دوم خودرا نیز از درگاه سازمان سنجش آموزش کشور پرینت و به آدرس حوزه امتحانی مندرج بر روی کارت مراجعه کنند. زمان برگزاری آزمون رشته های شناور (رشته انتخابی دوم) بامداد روز چهارشنبه ۶ مرداد تعیین شده است.
چنانچه زبان خارجی مندرج در کارت شرکت در آزمون، با زبان خارجی انتخابی داوطلبان که در ثبت نام اینترنتی انجام شده مغایرت دارد، یا در ارتباط با معلولیت (نابینا، کم بینا، ناشنوا، کم شنوا و معلول جسمی حرکتی) اختلافی مشاهده شود، لازم است در فردا دو­شنبه چهارم تا سه شنبه ۵ مرداد به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه شود.
در صورتیکه در ارتباط با سایر مندرجات کارت شرکت در آزمون همچون نام رشته تحصیلی، نام محل تحصیل و معدل دوره کارشناسی و باتوجه به ثبت نام انجام شده، اشکالی مشاهده می شود، لازم است جهت اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ ۸ مرداد منحصراً به قسمت ویرایش اطلاعات کارت در درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و موارد مربوط را اصلاح گردد.
متقاضیان شرکت کننده چنانچه متقاضی اعمال بند مربوط به گزینش در رشته های دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی باشند لازم است در زمان تکمیل فرم انتخاب رشته در این خصوص طبق اعلام این سازمان اقدام نمایند.
آزمون کارشناسی ارشد در نوبت بامداد روزهای چهارشنبه ۶ مرداد، پنجشنبه ۷ مرداد و جمعه ۸ مردادماه جاری و بر طبق اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی مربوط انجام خواهد شد.




منبع:

1400/05/05
12:30:06
5.0 / 5
525
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
ساخت بلاگ

پرتو بلاگ Parto Blog