پرتو بلاگ

امروز آخرین مهلت دریافت كارت آزمون ارشد

امروز آخرین مهلت دریافت كارت آزمون ارشد

مهلت دریافت کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال 1400، امروز سه شنبه پنجم مرداد ماه اختتام می یابد.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، آزمون کارشناسی ارشد در نوبت بامداد روزهای چهارشنبه ۶ مرداد، پنجشنبه ۷ مرداد و جمعه ۸ مردادماه جاری و بر طبق اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی مربوط انجام خواهد شد.
کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ حاوی اطلاعات ثبت نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون متقاضیان از روز گذشته یکشنبه سوم مرداد بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org قرار گرفت داوطلبان تا آخر وقت امروز سه شنبه پنجم مرداد فرصت دارند کارت ورود به جلسه خودرا دریافت نمایند.
متقاضیان لازم است بر طبق مشخصات شناسنامه ای(نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد) و مشخصات ثبت نامی(شماره پرونده و کد رهگیری) نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند. جهت شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همین طور اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی است.
آن دسته از متقاضیانی که علاوه بر کدرشته امتحانی اصلی متقاضی شرکت در رشته امتحانی دوم(رشته شناور) نیز بوده اند، باید کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی دوم خودرا نیز از درگاه سازمان سنجش آموزش کشور پرینت و به آدرس حوزه امتحانی مندرج بر روی کارت مراجعه کنند. زمان برگزاری آزمون رشته های شناور (رشته انتخابی دوم) بامداد روز چهارشنبه ۶ مرداد تعیین شده است.
چنانچه زبان خارجی مندرج در کارت شرکت در آزمون، با زبان خارجی انتخابی داوطلبان که در ثبت نام اینترنتی انجام شده مغایرت دارد، یا در ارتباط با معلولیت (نابینا، کم بینا، ناشنوا، کم شنوا و معلول جسمی حرکتی) اختلافی مشاهده شود، لازم است تا آخر وقت امروز سه شنبه ۵ مرداد به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه شود.
محل برگزاری آزمون برای ۸ کدرشته امتحانی شامل کدرشته های امتحانی ۱۱۴۹، ۱۱۴۷، ۱۱۵۰، ۱۱۵۴، ۱۱۵۵، ۱۱۵۷، ۱۱۵۸ و ۱۱۵۹ که ثبت نام آنها توسط دستگاه های اجرائی ذی ربط و با هماهنگی این سازمان صورت گرفته در شهرستان تهران خواهد بود و بوسیله اطلاعیه ای که هریک از ارگان های ذی ربط صادر می کند آزمون این کدرشته ها در تاریخ های پیش بینی شده انجام خواهد شد. برای این دسته از متقاضیان کارت شرکت در آزمون بوسیله درگاه سازمان صادر نشده است.
معدل مندرج در کارت شرکت در آزمون متقاضیان، بر طبق اطلاعات ثبت نام که توسط خود فرد انجام شده، درج شده است، پس لازم است معدل مندرج در کارت شرکت در آزمون خودرا باتوجه به تبصره ها بررسی و در صورت مشاهده مغایرت به قسمت ویرایش اطلاعات در درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به اصلاح معدل خود اقدام نمایید. در غیر این صورت مسئولیت هرگونه تبعات بعدی به عهده شخص متقاضی بوده و هیچ نوع عذری در این مورد پذیرفته نمی باشد.
در صورتیکه در ارتباط با سایر مندرجات کارت شرکت در آزمون همچون نام رشته تحصیلی، نام محل تحصیل و معدل دوره کارشناسی و باتوجه به ثبت نام انجام شده، اشکالی مشاهده می شود، لازم است جهت اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ ۸ مرداد منحصراً به قسمت ویرایش اطلاعات کارت در درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و موارد مربوط را اصلاح گردد. متقاضیان شرکت کننده چنانچه متقاضی اعمال بند مربوط به گزینش در رشته های دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی باشند لازم است در زمان تکمیل فرم انتخاب رشته در این خصوص طبق اعلام این سازمان اقدام نمایند.1400/05/07
11:34:47
5.0 / 5
501
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
پرتو بلاگ Parto Blog