پرتو بلاگ

جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد

جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد

به گزارش پرتوبلاگ راهنمای پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی (Ph.D) با آزمون سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام گردید.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، روز گذشته نتایج دوره با آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی، از راه سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرسwww.sanjesh.org منتشر گردید.
بر این اساس، پذیرفته شدگانی که در فرم ثبت نام اینترنتی شرکت در آزمون، خویش را مشمول ماده واحده مصوب مجلس شورای اسلامی مبحث استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران دانسته اند، باید هنگام ثبت نام فرم در ارتباط با تعهدنامه استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران را تکمیل و به واحد یا مرکز دانشگاهی عرضه کنند.
دانشگاه آزاد اسلامی در این رابطه اعلام نموده است که درصورتیکه در هر زمان از ثبت نام و یا حین تحصیل، حائز شرایط بودن این قبیل دانشجویان در استفاده از سهمیه مذکور به اثبات نرسد، دانشگاه از ادامه تحصیل آنان ممانعت به عمل خواهد آورد و در این صورت حق اعتراض نخواهند داشت.
در متن راهنمای ثبت نام انتشار یافته از جانب دانشگاه آزاد اسلامی آمده است که با عنایت به این که ثبت نام از پذیرفته شدگان به صورت مجازی صورت می گیرد، بنابراین تمام پذیرفته شدگان لازم است در ایام شنبه و یکشنبه ۶ و ۷ شهریور ماه ۱۴۰۰ جهت ثبت نام به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir رجوع کنند.
همچنین، عدم رجوع پذیرفته شدگان به سامانه آموزشیار در بازه زمانی مقرر به منزله انصراف از ثبت نام تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
پذیرفته شدگان تمام واحدهای دانشگاهی جهت اطلاع از چگونگی تحویل مدارک به صورت فیزیکی به آدرس سایت واحد دانشگاهی محل پذیرش رجوع کنند.
مدارک لازم برای ثبت نام این داوطلبان که لازم است مطابق دستورالعمل اعلام شده از راه شبکه پستی ارسال شود، شامل اصل مدرک تحصیلی دوره کارشناسی ارشد و ریز نمرات با ذکر معدل، تصویر کل صفحات شناسنامه، شش قطعه عکس ۴×۳ تمام رخ که امسال تهیه شده باشد (برای مشمولین ۱۲ قطعه)، تصویر کارت ملی (پشت و رو)، مدرکی که وضعیت خدمت وظیفه عمومی پذیرفته شدگان مرد را مشخص نماید، همینطور تمام فرم های ثبت نام و فرم های در ارتباط با تعهدات و سایر فرم هایی که در سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد اسلامی گرفته است هم باید تکمیل شود.
بنا به تاکید دانشگاه آزاد اسلامی، درصورتیکه در هر یک از مراحل پذیرش، ثبت نام و تحصیل مشخص شود که متقاضی فاقد شرایط مندرج در دفترچه راهنما بوده است، ضمن لغو پذیرش مطابق ضوابط با وی برخورد خواهد شد.
منبع:

1400/05/28
13:45:22
5.0 / 5
550
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
پرتو بلاگ Parto Blog