پرتو بلاگ

تمدید زمان انتخاب رشته کنکوری های دانشگاه آزاد

تمدید زمان انتخاب رشته کنکوری های دانشگاه آزاد

پرتوبلاگ: انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری(به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی ) تمدید گردید.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، بر این اساس، کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی هستند، ( به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داورسازی و دامپزشکی) می توانند تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۵ شهریور با مراجعه به سامانه این مرکز به آدرس www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.
داوطلبان لازم است با بهره گیری از کد دسترسی مندرج در ذیل کارنامه و کد ملی به سامانه وارد شده و بعد از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر یکصد رشته و محل متناسب با گروه آزمایشی مربوطه اقدام نمایند.
همچنین، داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی در گروه های هنر و زبان خارجی شرکت نموده و مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند در صورت تمایل رشته/ محل های این گروه را در بین انتخاب های یکصدگانه خود منظور نمایند.
لازم به ذکر است متقاضیان گروه آزمایشی علوم تجربی که در کارنامه اعلام نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده اند توجه داشته باشند که رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی مراکز دانشگاه آزاد اسلامی در دفترچه راهنمای انتخاب رشته سازمان سنجش درج شده است پس داوطلبان می توانند کدرشته محلهای فوق را که مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی است در فرم انتخاب رشته سازمان سنجش باتوجه به اولویت درج نمایند.
داوطلبانی که رشته محل مورد نظر خودرا در دفترچه رشته های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی نمی یابند، توجه داشته باشند که بیش از ۹۵ درصد رشته محل های دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون هستند که در صورت تمایل با مراجعه به سامانه www.azmoon.org می­ توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
به گزارش روابط عمومی مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان لازم است ابتدا از وجود رشته محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل کنند و سپس مبادرت به پرداخت وجه انتخاب رشته دوره مربوطه کنند.
قبل از این، مهلت انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی که در کنکور سراسری شرکت کرده بودند، تا روز گذشته ۳۰ مرداد ماه اعلام شده بود.
منبع:

1400/05/31
11:47:43
5.0 / 5
574
تگهای خبر: پزشكی , دانشگاه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
پرتو بلاگ Parto Blog