پرتو بلاگ

اسامی پذیرفته شدگان رشته های خاص فوریتهای پزشکی

اسامی پذیرفته شدگان رشته های خاص فوریتهای پزشکی

اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشـته های تحصیلی متمرکز و معرفی شدگان چند برابر ظرفیت پذیرش رشته تحصیلی نیمه متمرکز فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۰ اعلام گردید.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های مختلف تحصیلی پذیرش با آزمون و همینطور رشته های تحصیلی پذیرش صرفاً برپایه سوابق تحصیلی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۰ که گزینش آنها به روش متمرکز صورت گرفته است به همراه لیست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته تحصیلی نیمه متمرکز فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی در درگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار گرفته است.
پذیرفته شدگان نهایی برای اطلاع از نحوه ثبت نام، تاریخ ثبت نام و مدارک لازم برای ثبت نام لزوم دارد فردا ۳۰ شهریور به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه و یا مؤسسه آموزش عالی محل قبولی خود رجوع نمایند.
درصورتی که دانشگاه یا مؤسسه ای، در درگاه اطلاع رسانی خود برنامه زمانی برای ثبت نام درج ننموده باشد، پذیرفته شدگان این مؤسسات لازم است در یکی از روزهای چهارشنبه ۳۱ شهریور، یا شنبه ۳ مهر برای ثبت نام در محل قبولی خود اقدام نماید.
پذیرفته شدگان دانشکده ها و آموزشکده های فنی و حرفه ای و کشاورزی زیر پوشش دانشگاه فنی و حرفه ای لازم است برای اطلاع از زمان، نحوه و شرایط ثبت نام به درگاه اطلاع رسانی سازمان مرکزی دانشگاه فنی و حرفه ای به نشانی www.tvu.ac.ir و یا به درگاه اطلاع رسانی دانشکده یا آموزشکده محل قبولی خود رجوع نمایند. اسامی افرادی که در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته تحصیلی نیمه متمرکز فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی اعلام شده، باید مطابق بند "ب" مندرج در اطلاعیه انتشار یافته برای انجام مصاحبه اقدام نمایند.
پذیرفته شدگان هریک از رشته های تحصیلی این آزمون درصورتیکه در ردیف پذیرفته شدگان نهایی آزمون سراسری سال۱۴۰۰ (متعاقباً اعلام می گردد) هم قرار بگیرند لازم است از دو رشته قبولی خود یکی را به دلخواه انتخاب و در آن رشته ثبت نام نمایند. ثبت نام در یک رشته تحصیلی به منزله انصراف از رشته دیگر تلقی خواهد شد.
همه پذیرفته شدگان ملزم می باشند در تاریخهای تعیین شده برای ثبت نام به مؤسسه آموزش عالی مربوطه رجوع نمایند. عدم ثبت نام در تاریخهای مقرر به منزله انصراف از تحصیل در رشته قبولی تلقی شده و قبولی این دسته از پذیرفته شدگان لغو خواهد شد.
پذیرفته شدگانی که اسامی آنان همزمان بعنوان پذیرفته نهایی در دو کدرشته محل (یکی کدرشته محل های در ارتباط با دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی تابعه وزارت علوم یا وزارت بهداشتو یا دانشگاه فرهنگیان و دیگر کدرشته محل های وابسته به واحدها یا مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی) اعلام شده باشد، لازم است منحصراً در یکی از کدرشته محل های قبولی ثبت نام نمایند. درصورتیکه این دسته از پذیرفته شدگان در هر دو کد رشته محل ثبت نام نموده و مشغول تحصیل شوند، بعنوان متخلف شناخته شده و با آنها طبق ضوابط مربوط رفتار خواهد شد.
متقاضیان لازم است برای اطلاع از شرایط و ضوابط، نشانی و تلفن دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، به دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته که الان در درگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل دسترسی م یباشد، رجوع نمایند.
همینطور برای متقاضیان حائز شرایط گزینش، کارنامه ای حاوی اطلاعات لازم، رتبه متقاضی و آخرین رتبه پذیرفته شده در هر یک از کد رشته محل های انتخابی و در سهمیه مربوط تنظیم می شود و این کارنامه از راه درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور همزمان با بیان نتیجه در دسترس خواهد بود.
منبع:

1400/06/30
08:41:42
5.0 / 5
569
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog