پرتو بلاگ

مصاحبه رشته های خاص دانشگاه علامه طباطبایی مجازی شد

مصاحبه رشته های خاص دانشگاه علامه طباطبایی مجازی شد

به گزارش پرتوبلاگ دستورالعمل برگزاری مصاحبه از رشته های دارای شرایط خاص آزمون مقطع کارشناسی ارشد سال 1400منتشر شد بر این اساس این آزمون به صورت تصویری و آن لاین انجام خواهد شد.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، بر این اساس داوطلبان شرکت کننده در مصاحبه بصورت برخط(آنلاین)، ملزم به داشتن وب کم، امکان برقراری صدا بوسیله هدست یا میکروفون و اسپیکر سیستم هستند(در صورت امکان و ترجیحا از میکروفن و اسپیکر به سبب برگشت صدا استفاده نشود و با هدست ارتباط برقرار شود).
برای شرکت در مصاحبه به شیوه برخط(آنلاین) باید از لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی استفاده نمایید و در طول مصاحبه می بایست ارتباط صوتی و تصویری داوطلبان بطور کامل برقرار باشد.
همین طور استفاده از تلفن همراه در طول مدت مصاحبه ممنوعست اما در صورت قطع ارتباط پیش بینی نشده و الزام به تماس اضطراری تلفن همراه باید در دسترس باشد و به جز کلاس برخط (آنلاین) هیچ پنجره یا فایلی در صفحه کامپیوتر فرد باز نباشد.
ساعت تخمینی آمادگی داوطلب برای برقراری ارتباط برخط(آنلاین) در کارت آزمون درج می شود و در صورت عدم حضور داوطلب در روز و ساعت تعیین شده امکان تکرار جلسه وجود نخواهد داشت و برای داوطلب غیبت لحاظ خواهد شد و داوطلبان باید بنا بر اعلام رئیس هیات مصاحبه کننده و مبتنی بر پرسش های مطرح شده، نسبت به پاسخ گویی به سؤالات اقدام نمایند.
داوطلبان ملزم می باشند با بیان اتمام مصاحبه از طرف رئیس هیات مصاحبه کننده نسبت به خروج از جلسه مصاحبه و ترک سامانه اقدام نمایند. بدیهی است قبل از اعلام در خصوص خروج از جلسه، داوطلب نباید نسبت به ترک جلسه مصاحبه یا خاموش نمودن میکروفن و دوربین دستگاه خود اقدامی انجام دهد.
مصاحبه بصورت آنلاین و تصویری مطابق زمان بندی اعلام شده در کارت آزمون برگزار می گردد و داوطلبان موظفند بصورت آنلاین و تصویری در روز و ساعت تعیین شده حضور یابند.
چنانچه داوطلب نخواهد و یا نتواند ارتباط به شیوه آنلاین و تصویری را برای مصاحبه برقرار کند، به منزله غیبت و انصراف از مصاحبه تلقی می شود.
منبع:

1400/07/01
11:40:59
5.0 / 5
714
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog