پرتو بلاگ

بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی آذرماه

بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی آذرماه

پرتوبلاگ: بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار 1400 از 24 تا 27 آذرماه سال جاری انجام می شود.به گزارش پرتوبلاگ به نقل از وزارت علوم، به منظور ترویج فرهنگ پژوهش و فناوری در سطح ملی و ارتقاء جایگاه فعالان در این عرصه جلسه ای به دو صورت حضوری و مجازی به منظور ایجاد هم‎افزایی در برگزاری نمایشگاه ملی هفته پژوهش سال جاری برگزار گردید.
این جلسه با حضور سرپرست دفتر نوآوری و پشتیبانی از سرمایه گذاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاون توسعه مدیریت شورایعالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی، رییس پژوهشکده قوه قضاییه، رییس پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی ناجا، معاون برنامه ریزی شهرداری تهران، مدیرعامل سازمان تامین اجماعی، رییس پژوهشگاه علوم و فنونی هسته ای و دبیر اجرائی نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار برگزار گردید.
در این جلسه قرار شد بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار به منظور ارائه آخرین یافته های فناورانه در دستگاههای اجرائی، دانشگاه ها، پارک های علم و فناوری، مراکز رشد و شرکتهای دانش بنیان در زمینه های مختلف همچون رشته های مرتبط صنعتی، کشاورزی، دارویی و خدماتی از تاریخ ۲۴ آذرماه تا ۲۷ آذرماه ۱۴۰۰، همزمان با نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت داخل برگزار گردد.
همچنین برنامه های مختلفی در قالب آیین هفته پژوهش و فناوری در سطح ملی با حضور و مشارکت دستگاههای اجرائی و وزارت خانه های مرتبط در نظر گرفته شده است. در این جلسه مقرر شد؛ هفته پژوهش و فناوری استانی از ۱۳ تا ۱۹ آذرماه سال جاری در استان ها برگزار گردد.
در این جلسه که با حضور معاونین پژوهشی و تحقیقاتی از وزارت خانه های مختلف برگزار شد؛ نقطه نظرات اعضای شرکت کننده برای برگزاری هر چه مطلوب تر هفته پژوهش و فناوری، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


منبع:

1400/07/09
12:52:37
5.0 / 5
565
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
پرتو بلاگ Parto Blog