پرتو بلاگ

برگزاری وبیناری در حوزه علوم شناختی با حضور پروفسور نوام چامسکی

برگزاری وبیناری در حوزه علوم شناختی با حضور پروفسور نوام چامسکی

به گزارش پرتوبلاگ موسسه آموزش عالی علوم شناختی با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی ˮوبینار مشترکی در حوزه علوم شناختی با حضور پروفسور ˮنوام چامسکیˮ از چهره های برجسته علوم شناختی معاصر و هم یکی از اساتید کشورمان برگزار می نماید.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، در این رویداد پروفسور "نوام چامسکی" و دکتر "علیرضا مازاریان" در وبیناری مشترک درباره "نظریات درونگرایی و برونگرایی درعلوم شناختی و فلسفه ذهن معاصر" به عرضه سخنرانی و گفتگو خواهند پرداخت.
پروفسور"نوام چامسکی" پدر زبان شناسی مدرن و از مهم ترین بانیان علوم شناختی معاصر است که همراه با نگارش صدها کتاب و مقاله در زمینه های زبان شناسی، فلسفه زبان، فلسفه ذهن و علوم شناختی به مدت شصت سال استاد دانشگاه ام آی تی بوده است و الان هم در مقام استاد ممتاز دانشگاه آریزونا فعالیت دارد.
دکتر علیرضا مازاریان، دانش آموخته دکتری فلسفه ذهن در موسسه آموزش عالی علوم شناختی، رساله دکتری خویش را در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس با راهنمایی فیلسوف ذهن برون گرا، پروفسور "تایلر برج" نگاشته است و پژوهش پسادکتری خویش را با راهنمایی پروفسور چامسکی که زبانشناس و فیلسوفی درونگرا است، به انجام رسانده است.
این وبینار از ساعت ۲۰ تا ۲۱: ۳۰ روز دوشنبه نوزدهم مهر ماه جاری برگزار می گردد و علاقه مندان می توانند از راه لینک https: //www.aparat.com/icss/live در این رویداد شرکت نمایند.
به نقل از ستاد علوم شناختی، مشتاقان و متقاضیان شرکت دراین وبینار مشترک همینطور می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سؤالات جهت طرح در این رویداد از راه ایمیل karami.mahdieh@gmail.com اقدام نمایند.
منبع:

1400/07/15
21:19:51
5.0 / 5
582
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
پرتو بلاگ Parto Blog