پرتو بلاگ
دانشگاه شهید بهشتی اعلام كرد؛

برنامه ریزی برای برگزاری ترم تابستانی

برنامه ریزی برای برگزاری ترم تابستانی

فایل ها و محتواهای ضبط شده كلاس های آموزش مجازی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی تا ۲۲ مرداد در دسترس دانشجویان قرار می گیرد.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، بر مبنای اعلام دانشگاه شهید بهشتی، آزمون های نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ این دانشگاه از روز شنبه ۷ تیر ۱۳۹۹ شروع شده است و روز شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ به پایان رسید. دانشجویان و اساتید جهت برگزاری آزمون از سامانه های مختلف شامل Adobe Connect، LMS، درس افزار و... استفاده کردند.

در طول مدت آزمون های آخر ترم، قریب به ۹ هزار دانشجو و ۷۴۳ استاد از سامانه Lms و Adobe Connect که زیر نظر مرکز آموزش های مجازی دانشگاه شهید بهشتی است، استفاده کردند. در این زمان حدود ۳۳۰۰ آزمون در این دو سامانه برگزار گردید.

بر مبنای اعلام دانشگاه شهید بهشتی، در مجموع بالغ بر ۱۰۰ نفر از کارکنان دانشگاه شامل نیروهای فنی مرکز آموزش الکترونیکی و افراد معرفی شده از جانب دانشکده ها و پژوهشکده ها که آموزش های لازم را در مرکز الکترونیکی فرا گرفته بودند وظیفه پشتیبانی کلیه آزمون ها را به عهده داشتند. به طوریکه ضبط و نگهداری محتوای تمام کلاس ها و جلسات مجازی را انجام گرفته و تابحال بالغ بر ۵۰ هزار جلسه معادل ۷۰ هزار ساعت محتوای ضبط شده کلاس های درس بر روی سرورهای مرکز آموزش الکترونیکی ضبط، ذخیره و نگهداری شده است که تا ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ در اختیار دانشجویان و اساتید قرار خواهد گرفت.

همینطور با عنایت به غیرحضوری شدن جلسات و دفاعیه ها در دانشگاه شهید بهشتی تابحال ۴۰۰ جلسه شامل جلسات گروه ها، شوراها و وبینارها توسط مرکز آموزش مجازی برگزار شده است. همینطور پیشبینی می شود تا شهریورماه ۱۳۹۹، قریب به دو هزار جلسه دفاع به صورت الکترونیکی در مقاطع دکتری و ارشد برگزار گردد.

دانشگاه شهید بهشتی الان در حال برنامه ریزی برای برگزاری ترم تابستان، مصاحبه دکتری و شروع سال تحصیلی جدید است.
منبع:

1399/04/25
23:47:24
5.0 / 5
1682
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
ساخت بلاگ

پرتو بلاگ Parto Blog