پرتو بلاگ
رئیس دانشگاه آزاد:

آماده پذیرش حضوری دانشجویان هستیم

آماده پذیرش حضوری دانشجویان هستیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ضمن اشاره به آمادگی کامل این دانشگاه برای پذیرش حضوری دانشجویان و آغاز آموزش حضوری اظهار داشت: ما در مساله بازگشایی دانشگاه و از سرگیری آموزش مجازی، تابع ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم.


دکتر محمد مهدی طهرانچی در گفتگو با ایسنا، ضمن بیان این طلب اظهار نمود: اگر ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام نموده که از تاریخ ۱۵ آبان امکان بازگشایی دانشگاه ها وجود دارد و در صورتیکه مقدمات تزریق دو دوز واکسن برای همه دانشگاهیان فراهم شده، ما آمادگی لازم را داریم که دانشگاه آزاد اسلامی را برای از سرگیری آموزش حضوری بازگشایی نماییم.
وی با اشاره به روند واکسیناسیون اعضای دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: حدودا همه اعضای هیات علمی و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی در محل دانشگاه واکسن خویش را دریافت کرده اند. برای واکسیناسیون دانشجویان هم امکاناتی که فراهم شده، فراتر از تعداد دانشجویانی است که واکسن زده اند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد: ما به دنبال این هستیم که واکسیناسیون دو دوز دانشجویان هرچه سریع تر صورت گیرد. البته هم اکنون هیچ مانعی در فرآیند واکسیناسیون وجود ندارد. بیشتر از ۱۰۰ مرکز واکسیناسیون در دانشگاه آزاد وجود دارد که حتی برای واکسیناسیون عمومی هم از امکانات این مراکز استفاده می شود.
وی با اعلان اینکه از دانشجویانی که مبادرت به تزریق واکسن نکرده اند، می خواهیم دراین زمینه اقدام نمایند، اشاره کرد: به جهت اینکه دانشجویان بخواهند وارد خوابگاه ها شوند، حتما باید واکسن خویش را دریافت کرده باشند. ما در دانشگاه آزاد اسلامی در بخش های مختلف آماده بازگشایی هستیم. سلف ها و خوابگاه های ما هم بازسازی شده و آماده پذیرش دانشجویان هستند. ما هم منتظریم، اگر واکسیناسیون دو دوز جامعه کامل باشد و موج جدید کرونا شیوع پیدا نکند، آماده از سرگیری آموزش حضوری هستیم.1400/07/24
12:32:17
5.0 / 5
500
تگهای خبر: دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
پرتو بلاگ Parto Blog