پرتو بلاگ

سرپرست دانشگاه پیام نور منصوب گردید

سرپرست دانشگاه پیام نور منصوب گردید

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر «ابراهیم تقی زاده» را بعنوان سرپرست «دانشگاه پیام نور» منصوب نمود.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، در حکم انتصاب دکتر زلفی گل خطاب به ابراهیم تقی زاده آمده است؛ "نظر بمراتب تعهد، تخصص و تجارب باارزش جنابعالی، به سبب این حکم به سمت «سرپرست دانشگاه پیام نور» منصوب می شوید.
انتظار می رود با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی، روحیه‌ی انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی، برنامه های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران و یاوران علمی (کارکنان)، تمامی امکانات دانشگاه را جهت تحقق سیاست ها و برنامه های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی علمی، توسعه همه جانبه علم و فناوری، مهارت افزایی و کارآفرینی، در امتداد راهبردهای «بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» و «سند دانشگاه اسلامی» با نگاه تحول گرایانه و مسأله محور بمنظور متناسب سازی ماموریت های دانشگاه با ظرفیت های استانی، ملی و بین المللی به انجام رسانید.
برنامه ریزی جهت تحقق اهداف ذیل ضروری است:
۱- تسهیل شرایط بهره مندی از امکانات و تجهیزات آموزشی، تحقیقاتی و فناوری موجود در مراکز استانها برای اعضای هیات علمی و دانشجویان کلیه مراکز پیام نور کشور.
۲- ارتقای کیفیت آموزشی، پژوهشی و فناوری، ترغیب و تشویق خانواده فرهیخته و بزرگ دانشگاه پیام نور به کارهای علمی، تیمی و گروهی.
۳- ارتباط و تعامل هم افزا با سایر دانشگاه ها، موسسات آموزشی، پژوهشی، مراکز رشد و پارک های علم و فناوری.
۴- ترغیب و تشویق اعضای هیات علمی به انجام طرحهای بین دانشگاهی، تحقیقات بین رشته ای و چند رشته ای.
۵- ایجاد جاذبه برای داوطلبان تحصیل در دانشگاه پیام نور.
۶- برنامه ریزی دانش بنیان برای آموزش در دوره پساکرونا.
توفیق بیش از پیش جنابعالی را در پیش برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم."

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همین طور طی نامه ای جداگانه از زحمات و کوشش های «دکتر محمدرضا زمانی» رییس سابق دانشگاه پیام نور قدردانی کرد.
دکتر تقی زاده (زاده ۱۳۴۸ بیرجند) استاد تمام رشته حقوق خصوصی دانشگاه پیام نور است که قبل از این رییس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی و جنوبی بوده است و تالیف بیش از ۱۱۰ عنوان مقاله ISI، علمی و پژوهشی و کنفرانس های بین المللی و تالیف بیش از ۱۷ عنوان کتاب علمی را در کارنامه خود دارد.
منبع:

1400/08/10
23:07:11
5.0 / 5
547
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
ساخت بلاگ

لینک دوستان پرتوبلاگ
پرتو بلاگ Parto Blog