پرتو بلاگ
معاون آموزشی دانشگاه تهران خبر داد

بازبینی دستورالعمل آموزشی دانشجویان

بازبینی دستورالعمل آموزشی دانشجویان

معاون آموزشی دانشگاه تهران از تدوین دستورالعمل جدید آموزشی برای دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه تهران در نیم سال جاری تحصیلی آگاهی داد و اظهار داشت: این دستورالعمل برمبنای آموزش مجازی تدوین شده است.


دکتر محمود کمره ای در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب با اشاره به استقبال رتبه های برتر کنکور برای ورود به دانشگاه تهران، اظهار نمود: خوشبختانه هر ساله شاهد ورود رتبه های برتر آزمون های سراسری به مقاطع مختلف در این دانشگاه هستیم. امسال نیز این استعدادهای برتر، دانشگاه تهران را مقصد خود برای تحصیل انتخاب کردند که ما در مراسمی از تمامی این دانشجویان تقدیر کردیم.
ایشان سپس از تدوین دستورالعمل جدید آموزشی برای دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه تهران در نیم سال جاری تحصیلی اخبر داد و اشاره کرد: بر طبق این دستورالعمل به اعضای هیات علمی و گروههای آموزشی تاکید کردیم که چگونه یک ترم مجازی را هدایت کنند که با این دستورالعمل، قواعد آموزش مجازی کمی ضابطه مندتر شد.
معاون آموزشی دانشگاه تهران اشاره کرد: در ترم تحصیلی جاری تاکید کردیم اعضای هیات علمی از محل دفتر خود در دانشگاه به سامانه های آموزشی دانشگاه تهران وصل شوند و آموزش برخط خودرا عرضه کنند و حتما برنامه های آموزشی خودرا در ساعات تعیین شده ادامه دهند.
دکتر کمره ای از امکان افزایش کمک هزینه دفاع از پایان نامه و رساله های دانشجویان آگاهی داد و تصریح کرد: دانشگاه کمک هزینه ای را برای دفاع دانشجویان از پایان نامه های خود پرداخت می کند که این کمک هزینه باید صرف اقلام مورد نیاز در آن پایان نامه یا رساله شود.
معاون آموزشی دانشگاه تهران اظهار داشت: وزیر علوم تاکید نمودند مبلغ پرداختی برای کمک هزینه های فوق برای پایان نامه هایی که جنبه تجربی دارند، اندک است و باید افزایش پیدا کند. بدین سبب دنبال راه حل افزایش این کمک هزینه ها در دانشگاه تهران هستیم.
کمره ای در آخر اشاره کرد: هم اکنون برای هر پایان نامه دوره کارشناسی ارشد حدود ۹۰۰ هزار و برای دوره دکتری نیز دو میلیون تومان کمک هزینه پرداخت می شود.1400/08/12
12:18:08
5.0 / 5
364
تگهای خبر: دانشگاه , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پرتو بلاگ Parto Blog