پرتو بلاگ
آخرین وضعیت برگزاری امتحانات دانشگاههای تهران در روز شنبه، این خبر بروز رسانی شده است

برگزاری امتحانات 4 دانشگاه تهران حضوری

برگزاری امتحانات 4 دانشگاه تهران حضوری

به گزارش پرتوبلاگ، با بیان استانداری تهران در خصوص تعطیلی ادارات، مدارس و دانشگاههای تهران در روز شنبه 24 دی ماه، برخی دانشگاه های تهران، در رابطه با نحوه برگزاری امتحانات فردا تصمیم گیری کردند و تابحال چهار دانشگاه اعلام نموده اند که امتحانات خویش را به صورت حضوری برگزار می کنند.


به گزارش پرتوبلاگ به نقل از ایسنا، استانداری استان تهران عصر امروز از تعطیلی دانشگاه های این تهران در روز شنبه ۲۴ دی ماه آگاهی داد. باتوجه به همزمانی اعلام این مصوبه استانداری، با روزهای برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاهها، مراکز آموزش عالی تصمیمات متفاوتی اتخاذ کردند.

لغو امتحانات دانشگاه شهیدبهشتی
بنابر اعلام معاونت آموزشی دانشگاه شهیدبهشتی، امتحانات پایان نیم سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ این دانشگاه بر طبق برنامه ریزی های قبلی بصورت حضوری برگزار می گردد.
بنابر این تصمیم، دانشجویان تمام مقاطع تحصیلی این مرکز آموزشی موظف می باشند برمبنای برنامه ریزی قبلی در امتحاناتی که روز شنبه ۲۴ دی ماه برگزار می شود، بصورت "حضوری" شرکت نمایند.
اصلاحیه: دانشگاه شهید بهشتی اطلاعیه ای خبر قبلی خود در خصوص برگزاری حضوری امتحانات را اصلاح و اعلام نمود: امتحانات روز شنبه ۲۴ دی ماه این دانشگاه لغو شده و امتحانات این روز، شنبه اول بهمن برگزار می گردد.

لغو امتحانات دانشگاه تهران
دکتر محمود کمره ای، معاون آموزشی دانشگاه تهران اعلام نمود: امتحاناتی که برمبنای برنامه ریزی قبلی مقرر بود در روز شنبه ۲۴ دی ماه ۱۴۰۱ برگزار شود، لغو شده و در روز شنبه ۸ بهمن ماه در همان ساعت قبلی برگزار می شود.»
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، برمبنای تقویم آموزشی این دانشگاه، مقرر بود که امتحانات پایان نیمسال اول ۱۴۰۲ – ۱۴۰۱ در روز پنج شنبه ۶ بهمن ماه پایان پذیرد، که به سبب تعطیلی روز شنبه ۲۴ دی ماه، آخرین روز امتحانات پایان نیمسال اول سال تحصیلی جاری تغییر نمود.

دانشگاه خواجه نصیر؛امتحانات کماکان برقرار است
معاونت آموزشی دانشگاه خواجه نصیر نیز از برگزاری امتحانات در روز شنبه ۲۴ دی ماه طبق برنامه ریزی قبلی آگاهی داد.
بر اساس این تصمیم، تمام امتحانات دانشجویان این مرکز آموزشی با هماهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بصورت "حضوری" انجام می شود.

تعطیلی کارهای دانشگاه تربیت مدرس
معاونت آموزشی دانشگاه تربیت مدرس هم باتوجه به تصمیم استانداری استان تهران در خصوص تعطیلی دانشگاه ها در روز شنبه ۲۴ دی ماه، برگزاری امتحانات پایان ترم در این روز را کنسل کرد.
همچنین طبق اعلام دانشگاه تربیت مدرس، تمام کارهای اداری، آموزشی و پژوهشی این مرکز آموزشی تعطیلست.

امتحانات دانشکده پزشکی تهران حضوری برگزار می شود
شورای نمایندگان و صنفی دانشکده پزشکی مقاطع علوم پایه و "فیزیوپات" دانشکده پزشکی علوم پزشکی تهران در اطلاعیه ای اعلام نمود آموزش به صورت" حضوری" انجام می شود. همین طور امتحانات روز شنبه ۲۴ دی ماه این دانشکده لغو در زمان دیگری برگزار می شود.
اصلاحیه: دانشکده پزشکی دانشگاه تهران با صدور اصلاحیه ای از برگزاری امتحانات این دانشگاه بصورت "حضوری" آگاهی داد. بنابر اعلام این دانشکده برمبنای دستور معاونت آموزشی وزارت بهداشت، کلیه آزمون های دانشجویان پزشکی حتی در صورت تعطیلی مراکز آموزشی بصورت حضوری در دانشکده برگزار می شود.


تعطیلی دانشگاه صنعتی شریف
معاونت آموزشی دانشگاه صنعتی شریف باتوجه به تصمیم معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار تهران، این مرکز آموزشی را در شنبه ۲۴ دی تعطیل اعلام نمود.

لغو امتحانات دانشگاه علامه طباطبائی
با تصمیم مسئولان دانشگاه علامه طباطبائی، تمام بخش های این دانشگاه در روز شنبه ۲۴ دی ماه تعطیل می باشد. باتوجه به تعطیلی دانشگاه علامه طباطبائی در این روز، امتحانات روز شنبه ۲۴ دی ماه کنسل شد و امتحانات لغو شده، روز دوشنبه ۳ بهمن ماه برگزار می گردد.

امتحانات دانشگاه آزاد حضوری برگزار می گردد
دانشگاه آزاد اسلامی نیز در اطلاعیه ای اعلام نمود: دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و سازمان مرکزی فردا شنبه ۲۴ دی ماه تعطیلست و فقط امتحانات برگزار می گردند.

امتحانات دانشگاه امیرکبیر لغو شد
بر اساس تصمیم معاونت آموزشی دانشگاه امیرکبیر، امتحانات روز شنبه ۲۴ دی ماه این دانشگاه کنسل شد و امتحانات این روز، در تاریخ شنبه ۸ بهمن ماه برگزار می گردد.

دانشگاه علمی کاربردی
امتحانات مراکز دانشگاه علمی کاربردی استان تهران روز شنبه ۲۴ دی ماه برگزار نمی گردد.
دکتر اصغر کشت کار، معاون آموزشی این دانشگاه اعلام نمود: زمان برگزاری امتحانات این روز اعلام خواهد شد. برگزاری امتحانات واحدهای سایر استانها منوط به تصمیم استانداری مربوطه است.

برگزاری امتحانات دانشگاه علم وصنعت
امتحانات پایان ترم نیمسال اول تحصیلی دانشگاه علم وصنعت در روز شنبه ۲۴ دی بصورت "حضوری" و برمبنای برنامه ریزی قبلی انجام شده است.
با توجه به تصمیم مسئولان این دانشگاه، دانشجویان می بایست طبق برنامه ریزی قبلی در زمان برگزاری امتحان در دانشگاه حضور داشته باشند.

لغو آزمون های روز شنبه دانشگاه پیام نور
حیدری مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور نیز در صفحه اینستاگرام خود درباره ی امتحانات خارج از منبع دانشجویان این دانشگاه اعلام نمود: باتوجه به تعطیلی بیشتر استانها در روز شنبه ۲۴/ ۱۰ / ۱۴۰۱ به سبب برودت هوا و کاهش مصرف گاز؛ امتحانات دروس خارج از منبع در روز شنبه ۲۴ دی ماه لغو و تاریخ امتحان مجدد متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.
منبع:

1401/10/24
14:34:04
5.0 / 5
367
این مطلب پرتوبلاگ را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
ساخت بلاگ

پرتو بلاگ Parto Blog