پرتو بلاگ
با همكاری موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی؛

سمپوزیوم آسیا- اقیانوسیه پروبیوتیک ها در استرالیا

سمپوزیوم آسیا- اقیانوسیه پروبیوتیک ها در استرالیا

پرتوبلاگ: هشتمین سمپوزیوم آسیا- اقیانوسیه پروبیوتیک ها به طور مجازی توسط انیستیتو متخصصین علوم صنایع غذایی آسیا اقیانوسیه (APIFP) و با همکاری موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی 15 آذربرگزار می شود.به گزارش پرتوبلاگ به نقل از موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی، دکتر مرضیه حسینی نژاد درباب هشتمین سمپوزیوم آسیا- اقیانوسیه پروبیوتیک ها اظهار داشت: موضوعات محوری این سمپوزیوم شامل پروبیوتیک ها و اثرات مفید آن بر سلامتی، خواص پروبیوتیک ها برای تقویت سیستم ایمنی بدن، کارهای ضد ویروسی و نقش آنها در مدیریت عفونت کوید ۱۹ است.
وی افزود: کارگاه پروبیوتیک آسیا- اقیانوسیه یک رویداد علمی- صنعتی است که به طور سالانه توسط موسسه APIFP و به میزبانی موسسات پژوهشی یکی از کشورهای آسیا- اقیانوسیه برگزار شده و پیشرفت های علمی و فنی در حوزه پروبیوتیک ها را مورد بحث قرار می دهد.
حسینی نژاد اضافه کرد: کشورهای میزبان برگزاری این رویداد در دوره های پیشین نیوزلند (۲۰۱۴)، چین (۲۰۱۵)، ایران- مشهد (۲۰۱۶)، ویتنام (۲۰۱۷)، مالزی (۲۰۱۸) و تایلند (۲۰۱۹) بوده و بعد از شیوع اپیدمی کرونا هفتمین دوره بصورت مجازی (۲۰۲۰) توسط موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی برپا شد.
وی اظهار داشت: دوره هشتم این به طور سمپوزیوم بین المللی، به میزبانی مجازی کشور استرالیا و با همکاری موسسه و انجمن پروبیوتیک و غذاهای فراسودمند ایران انجام خواهد پذیرفت


منبع:

1400/08/06
12:34:34
5.0 / 5
666
تگهای خبر: پژوهش , سیستم , صنعت , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
پرتو بلاگ Parto Blog